SUPER MAGNESIUM

موارد مصرف سوپر منیزیم

  • کمک به کاهش اسپاسم و گرفتگی عضلانی
  • کمک به سلامت سیستم عضلانی
  • کمک به سلامت سیستم عصبی
     

این محصول تحت لیسانس شرکت کاروسوس نچرال هلث کشور استرالیا، دارنده پروانه ساخت از شرکت اکسیر طب پرنیان و تولید شده در کارخانه شرکت پرارین پارس می باشد.

 

اجزاء:

  • حاوی 6 فرم از منیزیم

 

ترکیبات(به ازای یک قرص) شامل:

Magnesium Phosphate Pentahydrate (Magnesium)

508.23 mg

 

Magnesium Citrate (Magnesium)

 

123.76 mg

 

Magnesium Oxide Heavy (Magnesium)

 

259.11 mg

 

Magnesium Aspartate Dihydrate (Magnesium 5 mg)

 

66.67 mg

 

Magnesium Orotate (Magnesium)

 

156.25 mg

 

Magnesium Amino Acid Chelate (Magnesium)

 

50 mg

 

 

دستور مصرف سوپر منیزیم

در بزرگسالان روزانه 1 قرص همراه با یکی از وعده های اصلی غذایی مصرف شود.

نکات قابل توصیه

این فراورده حاوی سولفیت و فنیل آنالین است. این مکمل فاقد اجزای لبنی، لاکتوز، گلوتن، غلات، مخمر، سویا، فرآورده های حیوانی، نگهدارنده ها و طعم دهنده های مصنوعی است. در صورتی که قوطی آسیب دیده باشد، از مصرف فرآورده خودداری شود. در صورت مصرف دارو یا مکمل های دیگر قبل از مصرف این مکمل با پزشک مشورت نمایید. در صورت بروز حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده، قبل از مصرف با پزشک معالج مشورت شود. در دوران بارداری و شیردهی زیر نظر پزشک معالج مصرف شود. این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی باشد.

شرایط نگهداری سوپر منیزیم
  • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک نگهداری شود. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
مکانیسم اثر

منیزیم از ریزمغذی‌هایی است که به جذب کلسیم کمک کرده و یکی از ضروری‌ترین املاح می‌باشد که باید بطور روزانه در رژیم غذایی گنجانده شود. منیزیم در بدن موجب تسکین اعصاب می‌شود و برای سلامت قلب، عضله و کلیه مهم و مفید است.

منیزیم برای آرام نگه‌داشتن گردش خون در بدن ، کمک به مقابله با استرس، حفظ سلامت و بهداشت روانی در برابر افسردگی و تغییرات احساسی مؤثر است.

این ماده به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده استخوان ها بوده و در تنظیم متابولیسم کلسیم در بدن نیز نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

منیزیم باعث فعال شدن آنزیم ها، تولید انرژی و بهبود عملکرد ارگانهای مختلف بدن می شود. از این رو در صورت کاهش منیزیم علائمی مثل خستگی ضعف عمومی و گرفتگی های عضلانی بسیار شایع است.

منیزیم از مواد مهم در ساختمان استخوان ها بوده و نقش بارزی در تنظیم متابولیسم کلسیم دارد. در نتیجه کمبود منیزیم از عوامل تشدید پوکی استخوانها است. همچنین دریافت ناکافی منیزیم باعث اختلال در ریتم قلبی شده و در نتیجه احتمال بروز حملات قلبی در انسان بالا میرود.

قرص سوپر منیزیم کاروسوس نچرال هلث با دارا بودن 6 فرم از منیزیم، یک منبع عالی برای تامین منیزیم مورد نیاز بدن می باشد.

  
  

محصولات مشابه