شرکت اکسیر طب پرنیان

زمینه فعالیت شرکت اکسیر طب پرنیان، تولید و توسعه محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی با نگرش بهبود، سلامتی و جلوگیری از ایجاد بیماری است. شرکت اکسیر طب پرنیان قصد دارد با توسعه راهکارهای تغذیه ­ای مبتنی بر علم طبیعت و شکل دادن رویکرد جدیدی در زمینه پیشگیری و مدیریت سلامت، بین درمان­ های سنتی و داروسازی پیشرو باشد. شرکت اکسیر طب پرنیان تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت کاروسوس نچرال هلث در خاورمیانه برای محصولات با مجوز TGA از کشور استرالیا می ­باشد.

 

شرکت کاروسوس نچرال هلث از سال 1982 فعالیت خود را در زمینه ی تولید داروهای طبیعی آغاز کرده است و در حال حاضر مکمل های بیش از 3000 داروخانه و فروشگاه های سلامت در استرالیا را تامین می نماید. بیش از 2 میلیون نفر روزانه از محصولات این شرکت بازدید کرده و استقبال می نمایند. محصولات شرکت کاروسوس با بالاترین کیفیت در زمینه ی سلامت بانوان، آقایان، کودکان و حفظ سلامت روزانه عموم مردم در سراسر جهان دسته بندی شده است. در سال 2016 فرانک کاروسو، موسس و مالک شرکت کاروسوس نچرال هلث موفق به دریافت جایزه صنعت مکمل های دارویی استرالیا شد. این جایزه به منظور شایستگی شرکت از نظر عملکرد حرفه ای و فعالیت های اخلاقی برای حفظ سلامت افراد است. این شرکت با تولید بیش از 150 محصول از قبیل ویتامین، مینرال و فرآورده های گیاهی و طبیعی، موثرترین فرمولاسیون ها در زمینه های مختلف ارائه می دهد. از متدهای مورد استفاده در تهیه فرآورده طبیعی شرکت کاروسوس نچرال هلث عصاره­ گیری استاندارد شده می­ باشد.

www.carusosnaturalhealth.com.au

img020
– چشم انداز ما –

درباره ما

چشم انداز ما

افق دید شرکت اکسیر طب پرنیان با رویکرد تحول و توسعه سبک زندگی سالم و در راستای ارتقا و پیشرفت سطح سلامت افراد جامعه این است که در ارائه محصولات سلامت محور یکی از ده شرکت برتر و پیشرو در جامعه باشد. ما متعهد هستیم که با بکارگیری و استفاده از فن آوری روز دنیا در جهت تولید محصولات با کیفیت، مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین المللی، در مسیر تامین نیازهای افراد جامعه گام برداشته و تا سال 2030 بهترین ارائه دهنده محصولات سلامت محور در خاورمیانه باشیم

رسالت ما

شرکت اکسیر طب پرنیان با انتقال دانش و فن آوری های پیشرفته از شرکت های بین المللی ممتاز و استفاده از متخصصین و ظرفیت های علمی داخلی متعهد است که راهکارهای موثر و به روز دنیا را در راستای بهبود عملکرد سیستم ایمنی، سلامت بدن و پیشگیری از بیماری ها در اختیار عموم قرار دهد. ما در این خصوص رسالت خود را بر تحقیق، توسعه و تجاری سازی محصولات نوآورانه سلامت محور برای ایجاد یک زندگی سالم برای هر فرد ایرانی اختصاص دادیم. وظیفه ما بهبود کیفیت زندگی ایرانیان است.

ارزش های ما

نوآوری:ایده پردازی در فرمولاسیون، شکل و بسته بندی محصولات همگام با بهره مندی از بهترین نوع تکنولوژی ساخت از کشورهای صاحب نام صنعت داروسازی همواره مورد پیگیری و ارزیابی متخصصین و مدیران شرکت جهت پاسخگویی بهتر به نیازهای جامعه می باشد.

صداقت: پایبندی شرکت ما بر اساس صداقت و درستی شکل گرفته است. در این زمینه تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

مسئولیت پذیری: معتقدیم که تعهد، پایه و اساس اعتماد است، ما متعهد هستیم.

همکاری: ما کار گروهی، احترام متقابل و همکاری در بین بخش های سازمان با مشتریان را تقویت می کنیم.

کنجکاوی و شجاعت: بر مبنای جمله آلبرت انیشتین (من استعداد ویژه ای ندارم، فقط فوق العاده کنجکاو هستم) بر این معتقدیم که پیگیری کنجکاوی و شجاعت رازی است برای رسیدن به موفقیت.

ارزش یک ایده در استفاده از آن است.

برخی از همکاران ما